1. kolejka

Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Rozwój Katowice Rozwój Katowice 02.09.2020, godz 15:00:00 3:0 (:)
Odra Opole Odra Opole Miedź Legnica Miedź Legnica 15.08.2020, godz 12:00:00 4:4 (:)
Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 15.08.2020, godz 13:00:00 7:0 (:)
Raków Częstochowa Raków Częstochowa FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy 19.08.2020, godz 15:00:00 4:0 (:)

2. kolejka

Chrobry Głogów Chrobry Głogów Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 22.08.2020, godz 13:30:00 0:4 (:)
Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 22.08.2020, godz 14:00:00 0:2 (:)
FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy Odra Opole Odra Opole 23.08.2020, godz 12:00:00 3:0 (:)
Rozwój Katowice Rozwój Katowice Raków Częstochowa Raków Częstochowa 23.08.2020, godz 12:30:00 3:6 (:)
Rozwój Katowice Rozwój Katowice Raków Częstochowa Raków Częstochowa 23.08.2020, godz 12:30:00

3. kolejka

Miedź Legnica Miedź Legnica FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy 29.08.2020, godz 11:00:00 0:2 (:)
Raków Częstochowa Raków Częstochowa Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 29.08.2020, godz 11:00:00 3:1 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Chrobry Głogów Chrobry Głogów 29.08.2020, godz 15:00:00 15:0 (:)
Odra Opole Odra Opole Rozwój Katowice Rozwój Katowice 30.08.2020, godz 11:00:00 2:0 (:)

4. kolejka

Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Raków Częstochowa Raków Częstochowa 05.09.2020, godz 14:30:00 1:1 (:)
Chrobry Głogów Chrobry Głogów FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy 06.09.2020, godz 13:30:00 0:0
Rozwój Katowice Rozwój Katowice Miedź Legnica Miedź Legnica 06.09.2020, godz 14:00:00 1:4 (:)
Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 Odra Opole Odra Opole 05.09.2020, godz 12:00:00 4:0 (:)

5. kolejka

Odra Opole Odra Opole Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 12.09.2020, godz 12:00:00 1:5 (:)
FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy Rozwój Katowice Rozwój Katowice 12.09.2020, godz 12:30:00 2:2 (:)
Miedź Legnica Miedź Legnica Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 12.09.2020, godz 14:30:00 1:1 (:)
Raków Częstochowa Raków Częstochowa Chrobry Głogów Chrobry Głogów 12.09.2020, godz 15:00:00 2:1 (:)

6. kolejka

Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Miedź Legnica Miedź Legnica 19.09.2020, godz 14:00:00 3:0 (:)
Raków Częstochowa Raków Częstochowa Odra Opole Odra Opole 19.09.2020, godz 11:00:00 4:2 (:)
Chrobry Głogów Chrobry Głogów Rozwój Katowice Rozwój Katowice 19.09.2020, godz 11:30:00 0:4 (:)
Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy 19.09.2020, godz 12:00:00 3:2 (:)

7. kolejka

Odra Opole Odra Opole Chrobry Głogów Chrobry Głogów 26.09.2020, godz 12:00:00 3:2 (:)
Rozwój Katowice Rozwój Katowice Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 26.09.2020, godz 15:45:00 2:0 (:)
Miedź Legnica Miedź Legnica Raków Częstochowa Raków Częstochowa 27.09.2020, godz 12:00:00 1:0 (:)
FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 04.11.2020, godz 17:00:00 2:0 (:)

8. kolejka

Chrobry Głogów Chrobry Głogów Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 03.10.2020, godz 12:00:00 1:0 (:)
FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy Raków Częstochowa Raków Częstochowa 03.10.2020, godz 13:00:00 1:3 (:)
Rozwój Katowice Rozwój Katowice Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 04.10.2020, godz 13:30:00 0:7 (:)
Miedź Legnica Miedź Legnica Odra Opole Odra Opole 05.10.2020, godz 13:30:00 7:1 (:)

9. kolejka

Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 10.10.2020, godz 12:00:00 3:0 (:)
Miedź Legnica Miedź Legnica Chrobry Głogów Chrobry Głogów 11.10.2020, godz 15:00:00 2:0 (:)
Odra Opole Odra Opole FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy 10.10.2020, godz 11:00:00 0:3 (:)
Raków Częstochowa Raków Częstochowa Rozwój Katowice Rozwój Katowice 10.10.2020, godz 11:00:00 2:0 (:)

10. kolejka

Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 17.10.2020, godz 12:00:00 1:1 (:)
Rozwój Katowice Rozwój Katowice Odra Opole Odra Opole 17.10.2020, godz 12:00:00 3:0 (:)
FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy Miedź Legnica Miedź Legnica 17.10.2020, godz 13:30:00 1:0 (:)
Chrobry Głogów Chrobry Głogów Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 18.10.2020, godz 12:00:00 1:7 (:)

11. kolejka

Odra Opole Odra Opole Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 24.10.2020, godz 11:00:00 2:6 (:)
FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy Chrobry Głogów Chrobry Głogów 24.10.2020, godz 12:30:00 4:1 (:)
Raków Częstochowa Raków Częstochowa Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 24.10.2020, godz 14:00:00 2:4 (:)
Miedź Legnica Miedź Legnica Rozwój Katowice Rozwój Katowice 24.10.2020, godz 14:30:00 2:3 (:)

12. kolejka

Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 Miedź Legnica Miedź Legnica 31.10.2020, godz 12:00:00 1:0 (:)
Rozwój Katowice Rozwój Katowice FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy 31.10.2020, godz 14:00:00 3:0 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Odra Opole Odra Opole 10.11.2020, godz 16:00:00 6:1 (:)
Chrobry Głogów Chrobry Głogów Raków Częstochowa Raków Częstochowa 28.10.2020, godz 12:00:00 1:5 (:)

13. kolejka

Miedź Legnica Miedź Legnica Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 07.11.2020, godz 14:00:00 1:2 (:)
FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 07.11.2020, godz 15:00:00 1:2 (:)
Odra Opole Odra Opole Raków Częstochowa Raków Częstochowa 08.11.2020, godz 11:00:00 2:4 (:)
Rozwój Katowice Rozwój Katowice Chrobry Głogów Chrobry Głogów 08.11.2020, godz 11:00:00 2:1 (:)

14. kolejka

Śląsk Wrocław U15 Śląsk Wrocław U15 Rozwój Katowice Rozwój Katowice 14.11.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)
Raków Częstochowa Raków Częstochowa Miedź Legnica Miedź Legnica 14.11.2020, godz 13:00:00 5:1 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin FC Wrocław Academy FC Wrocław Academy 15.11.2020, godz 12:00:00 4:0 (:)
Chrobry Głogów Chrobry Głogów Odra Opole Odra Opole 15.11.2020, godz 13:00:00 0:3 (:)