Wydarzenia

CLJ U-15: Utracone zwycięstwo

2022-09-04 15:00:00
W niedzielne popołudnie podopieczni Pawła Dziakowicza mierzyli się z Chrobrym Głogów w ramach 3. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15. Mimo dwukrotnego wyjścia na prowadzenie, nie udało się wrócić z trzema punktami. Dla wrocławian bramki zdobywali Rostek i Wąsala.

Wrocławianie w najlepszy możliwy sposób rozpoczęli spotkanie, w 8 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Krystiana Rostka. Gdy wydawało się, że na przerwę będą schodzili z prowadzenie, to już przed ostatnim gwizdkiem gospodarze wyrównali za sprawą Jakuba Kaźmierczaka.

Drugą połowę WKS rozpoczął równie dobrze, co pierwszą, tym razem to Dawid Wąsala ponownie wyprowadził Śląsk na prowadzenie. Znów powtórzyła się historia z pierwszej części, tym razem na 3 minuty przed końcem meczu Wiktor Traczyński wyrównał stan meczu i ostatecznie doszło do podziału punktów.

Po raz drugi w bieżących rozgrywkach Śląsk U-15 notuje remis, szansa na odniesienie pierwszego zwycięstwa już za tydzień. W sobotę, 10 września, o godzinie 16.00 rozpocznie się mecz 4. kolejki CLJ U-15 z Odrą Opole.

Chrobry Głogów U-15 – Śląsk Wrocław U-15 2:2 (1:1)
Bramki:
0:1 – 8’ Rostek
1:1 – 39’ Kaźmierczak
1:2 – 52’ Wąsala
2:2 – 77’ Traczyński

Śląsk: Charuży – Wyszyński, Kaszub, Korzeniowski, Wlazło, Kleczewski, Cegliński, Gajewski, Rostek, Siniawski, Szczygieł
Rezerwowi: Pytlak – Krzysztoń, Wąsala, Hachuła, Świerczek, Borowy

Autor: Kacper Rudzik, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również