Wydarzenia

Dołącz do Akademii! Nabór chłopców z rocznika 2012

2023-09-11 15:00:00
Ostatni sukces, którym niewątpliwie można uznać rekordową frekwencję podczas naborów do Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, a także bardzo duża liczba zgłoszeń, która sukcesywnie wpływa do klubu skłoniły nas do organizacji kolejnych naborów, tym razem dla chłopców urodzonych w roku 2012.

Trening otwarty zorganizowany zostanie 18 września 2023 roku na boisku przy ulicy Sztabowej 101 we Wrocławiu (MCS), a najbardziej wyróżniający się młodzi piłkarze otrzymają propozycję dołączenia do WKS-u i szansę na rozwój w jednej z najlepszych akademii w Polsce.

Harmonogram naborów do Akademii Śląska:

TERMIN
poniedziałek, 18 września 2023 roku

MIEJSCE
Boisko przy ul. Sztabowej 101, Wrocław (MCS)

CHŁOPCY (ROCZNIK 2012)

PLAN MINUTOWY:
- 18:45-19:00 - rejestracja
- 19:00-20:30 - testy szkoleniowe
- 20:30-20:45 - podsumowanie

- Jednym z najważniejszych zadań, które stawiamy sobie w procesie szkolenia jest rozwój indywidualny naszych zawodniczek i zawodników. Pragniemy, aby każdego dnia stawali się coraz lepsi. Jesteśmy przekonani, że za rozwojem indywidualnym pójdą również w dalszej perspektywie wyniki pod kątem współzawodnictwa. Warto przypomnieć, że jesteśmy aktualnym mistrzem Polski U15 w kategorii mężczyzn i U17 w kategorii kobiet - mówi Patryk Kajderowicz, zastępca dyrektora Akademii Śląska.

- Wierzymy, że odpowiedni proces selekcji i naboru, a przez kolejne lata również i szkolenia - pozwoli na ukształtowanie zawodników i zawodniczek charakteryzujących się możliwie najwyższą jakością piłkarską, ale też takich, którzy dzięki projektowi Akademii nabędą odpowiednie wartości, pomocne w dorosłym życiu. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowań do organizacji pracy w przyszłym, nowym "domu" Akademii, a więc we Wrocławskim Centrum Sportu. Serdecznie zapraszamy na najbliższe nabory i zachęcamy do treningów w strukturach Akademii Śląska Wrocław - dodaje.

Zapisu na trening można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć, klikając TUTAJ. UWAGA! Zapisy trwają do 17 września 2023 roku, do godziny 20:00!

Podczas zajęć zawodnik powinien posiadać ze sobą strój sportowy, obuwie do gry na trawie/ boisku sztucznym i podpisany napój (najlepiej w bidonie). Dodatkowe pytania prosimy kierować w wiadomości e-mail na adres: nabory@slaskwroclaw.pl lub pod numerem telefonu: 533 135 149.

Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również