Wydarzenia

Dzień dziecka na sportowo

2024-05-29 17:53:00
Świętuj z nami Dzień Dziecka w najbliższą sobotę 1 czerwca podczas rodzinnego Festynu na wrocławskim Brochowie. Zapraszamy wszystkich - dużych i małych - na teren przy boisku "Orlik" przy ulicy Wiaduktowej 5. Organizatorem pikniku jest klub piłkarski KS Brochów oraz Rada Osiedla Brochów.
W godzinach od 11:00 do 15:00 czeka na Was mnóstwo atrakcji zapewnionych przez Fundację Śląska Wrocław w ramach projektu Kibice Razem 2024 i dotacji z Gminy Wrocław. W strefie zorganizowanej przez Fundację, wicemistrza Polski sezonu 2023/24, będziecie mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych i własnoręcznie ozdobić plecak w trójkolorowe barwy, sprawdzić się w sportowym torze przeszkód (przygotowaliśmy upominki!) oraz przybić piątkę z Orłem Ślązakiem.
 
Głównym punktem programu będzie malowanie wielkiego transparentu, który zawiśnie podczas domowego meczu piłkarzy WKS-u Śląska Wrocław na Tarczyński Arena. Malowanie zaplanowaliśmy na godzinę 13:00. Spraye zapewniamy, zatem przybywajcie, malujcie, a potem szukajcie swojego dzieła podczas rozgrywek. Ponadto dla najmłodszych przygotowaliśmy stoisko z kolorowankami, a nasze animatorki pomalują Wam buźki w śląskowe barwy.
 
Oprócz śląskowych aktywności czeka na Was mnóstwo atrakcji przygotowanych przez organizatora, m.in. dmuchańce i występy artystyczne na scenie. Event jest połączeniem Dnia Dziecka z świętowaniem jubileuszu 30-lecia osiedlowego klubu KS Brochów, partnera Akademii Śląska Wrocław.
 
Do zobaczenia!
 
Sobota, 1 czerwca
Teren przy Orliku ul. Wiaduktowa 5 / osiedle Brochów
Godz. 11:00-15:00
Organizatorzy pikniku: Fundacja Śląska Wrocław | Projekt KIBICE RAZEM
klub piłkarski KS Brochów oraz Rada Osiedla Brochów
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również