Wydarzenia

Hubert Śliczniak z profesjonalnym kontraktem

2022-07-14 16:30:00
Jeden z najzdolniejszych bramkarzy Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław i reprezentant Polski - Hubert Śliczniak - podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem.
Młody bramkarz jest pewnym punktem zespołu U15, jest także reprezentantem Polski w tej kategorii wiekowej.

- To jeden z najzdolniejszych bramkarzy naszej Akademii Piłkarskiej. Bardzo na niego liczymy i chcemy stawiać. Do tej pory udowadnia, że ciężka praca w porównaniu z talentem piłkarskim daje owoce, choć oczywiście jeszcze dużo przed nim - mówi dyrektor ds. rozwoju sportowego Śląska Wrocław, Krzysztof Paluszek.

- Hubert robi stałe postępy i jest wyróżniającym się bramkarzem w swojej grupie wiekowej. Mam nadzieję, że nadal będzie tak pracował i wkrótce otrzyma szansę debiutu w seniorskiej piłce, w drugim zespole Śląska Wrocław - zaznacza szef pionu piłki młodzieżowej w Akademii Śląska, Rafał Naskręt.- Po podpisaniu kontraktu poczułem się doceniony, cieszę się z tego i jest to dla mnie jeszcze większa motywacja, żeby jeszcze ciężej pracować na treningach - mówi Hubert Śliczniak. - Bardzo chciałbym zadebiutować w drugim zespole, to jeden z moich celów na nadchodzący sezon i zrobię wszystko, by to się wydarzyło i by być do tego maksymalnie przygotowanym - zapewnia młody golkiper.

Kontrakt z zawodnikiem został zawarty na dwa najbliższe sezony, do końca czerwca 2024 roku.

Hubert, gratulujemy! Trzymamy kciuki za kolejne dobre występy w barwach WKS-u.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również