Wydarzenia

Inauguracyjne spotkanie z rodzicami dzieci klubów partnerskich

2022-06-02 18:15:00
We wtorek 31 maja odbyło się pierwsze wirtualne spotkanie dla rodziców dzieci trenujących w klubach partnerskich Śląska Wrocław.
W webinarze udział wzięło ponad 200 rodziców z 40 klubów partnerskich Śląska Wrocław. Podczas spotkania dyrektor ds. rozwoju sportowego Śląsk Wrocław, dr Krzysztof Paluszek omówił ideę projektu klubów partnerskich z perspektywy rodzica oraz ścieżkę rozwoju uzdolnionych zawodników w Śląsku Wrocław.

Gościem spotkania był dr Łukasz Panfil z Wyższej Szkoły Sportu, który specjalizuje się w dziedzinie wspierania rozwoju dzieci w sporcie przez najbliższe otoczenie. Tematem jego wystąpienia było "Jak wspierać dziecko w realizacji marzeń piłkarskich".W ramach projektu klubów partnerskich zaplanowaliśmy cykliczne, merytoryczne spotkania dedykowane rodzicom młodych sportowców, podczas których będziemy przekazywać wartościowe informacje, a także odpowiadać na nurtujące uczestników pytania. 

Staraliśmy się ze wszystkich sił, żeby dać uczestnikom jak największą wartość. Ocenę pozostawiamy Im. Wszystkim obecnym dziękujemy za poświęcony czas. Do usłyszenia wkrótce.
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również