Wydarzenia

Już w sobotę piknik na Osiedlu Gaj!

2023-06-13 10:20:00
Czas przywitać lato w możliwie najlepszym stylu! Już w najbliższą sobotę, 17 czerwca, w Parku Słonecznym na osiedlu Gaj odbędzie się festyn rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji przygotowanych przez Fundację Śląska Wrocław w ramach projektu KIBICE RAZEM 2023 i dotacji z Gminy Wrocław.
Czerwcowe weekendy są znakomitą okazją do wyjścia z domu. Najdłuższe dni w roku, przyjemna pogoda, a szkolna mobilizacja powoli ustępuje miejsca myślom o nadchodzących wakacjach.
 
I w takiej właśnie, luźnej atmosferze, widzimy się w sobotę, 17 czerwca w Parku Słonecznym na osiedlu Gaj, gdzie wspólnie z Radą Osiedla witamy lato na fantastycznym festynie rodzinnym.

 
Co przed nami?
 
- warsztaty z malowania tkanin (workoplecaki z herbem WKS polecają się do pokolorowania)
- sportowy tor przeszkód z nagrodami
- artystyczne malowanie buziek w Wasze ulubione motywy z akcentami śląskowymi
- przybijanie piątek z Orłem Ślązakiem
- kolorowanki, chorągiewki, wiatraczki dla najmłodszych kibiców

 
Jest jeszcze jedna, wyjątkowa atrakcja dla mieszkańców. Wspólnie ze Stowarzyszeniem "Wielki Śląsk" będzie można wziąć udział w malowaniu (naprawdę dużego!) transparentu. Wasze dzieło zawiśnie potem na meczu WKS-u na stadionie Tarczyński Arena! Oddajemy w Wasze ręce spraye i tkaninę. To wy załatwicie resztę, czyli dodacie kolorów wizji projektanta.
 
Ponadto do wygrania w naszych konkursach vouchery na nowy sezon Śląska Wrocław oraz sportowe upominki. Wiele atrakcji w ten dzień przygotowała również Rada Osiedla, warto zarezerwować sobie trochę czasu na odwiedzenie wszystkich stoisk.

 
Czekamy na Was w Parku Słonecznym na Gaju (koło SP 90 przy Orzechowej) w godz. 13:00-17:00. Malowanie transparentu o godz. 14:00!
 
Pikniki na Waszych osiedlach organizowane są przez Fundację Śląska Wrocław w ramach projektu KIBICE RAZEM 2023 i dotacji z Gminy Wrocław.
 
Autor: Patrycja Wojciechowska

Zobacz również