Wydarzenia

Piłkarze i piłkarki znów spotkali się z kibicami w tramwaju (FOTO)

2023-09-21 23:00:00
W czwartek odbyła się kolejna odsłona akcji "Jazda na Śląsk". Tym razem we wspólną podróż tramwajem z kibicam WKS-u wybrali się Joanna Wróblewska, Kamila Czudecka, Burak Ince i Aleksander Paluszek.
Śląskowy tramwaj raz jeszcze wyruszył spod wrocławskiej Opery. Następnie przejechał Podwalem aż do placu Jana Pawła II, przez ulicę Sikorskiego, Dubois, mosty Pomorskie, Nowy Świat i Kazimierza Wielkiego z powrotem w miejsce startu.

Kibice oczywiście znów dopisali. Piłkarze i piłkarki rozdawali autografy jeszcze przed wejściem do tramwaju, a w trakcie wspólnej podróży rozdawali zaproszenia na najbliższe mecze. Wrocławianki 7 października zmierza się u siebie z AZS-em UJ Kraków, panowie natomiast zdecydowanie szybciej, bo już 23 września na Tarczyński Arenie podejmą Piasta Gliwice.

Nie brakowało wspólnych śpiewów, rozmów, a także... zaproszenia na treningi. Kamila Czudecka jest jednocześnie trenerką jednej z grup młodzieżowych i niewykluczone, że część młodych uczestniczek "Jazdy na Śląsk" spotka się z nią raz jeszcze, ale już w warunkach treningowych.

Dziękujemy wszystkim za obecność! Jednocześnie zachęcamy do kupowania biletów na mecz z Piastem Gliwice. Poniżej zachęcamy do znalezienia siebie na fotografiach z czwartkowej akcji.


FOTO: Jazda na Śląsk przed meczem z Piastem

Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również