Wydarzenia

Piłkarze Śląska z wizytą na treningu Orła Pawłowice

2022-11-09 15:00:00
Piłkarze Śląska odwiedzili na treningu młodych zawodników Orła Pawłowice. Patryk Janasik i Martin Konczkowski spotkali się z adeptami klubu partnerskiego WKS-u, odpowiadali na piłkarskie pytania, a także wzięli udział w krótkim meczu.
Dla młodych piłkarzy Orła Pawłowice była to nie lada gratka. Mogli porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie ze swoimi idolami, a także... zmierzyć się z nimi na boisku! Martin Konczkowski i Patryk Janasik najpierw odpowiadali na pytania młodych piłkarzy - nie tylko piłkarskie! - a następnie sami wcielili się w rolę zawodników.

- Dziękujęmy zawodnikom Śląska za wizytę i za odwiedziny. Frekwencja dopisała, a dla młodych piłkarzy była to duża atrakcja, którą zapamiętają na długo. Zapraszamy częściej - powiedział Radosław Skawski, wiceprezes Orła.- Cieszę się, że przyjechali piłkarze. Patryka Janasika do tej oglądałem na stadionie, a teraz mogłem z nim zagrać - przyznał z uśmiechem Kacper, młody adept Orła Pawłowice.

ZOBACZ ZDJĘCIA: WIZYTA PIŁKARZY ŚLĄSKA NA TRENINGU ORŁA


Co ciekawe, jeden z piłkarzy odwiedzających zawodników Orła poważnie myśli o karierze trenera młodzieży w przyszłości. - W perspektywie czasu jest to taki mój mały cel, żeby zostać trenerem młodych zawodników. Chciałbym uczyć właśnie takie grupy, z którymi dzisiaj graliśmy - zdradził Martin Konczkowski.- Na boisku czułem się dobrze, chłopaki ambitnie podeszli do gry, nie było odpuszczania - przyznał z uśmiechem Patryk Janasik. - Aczkowiek ja chyba w roli trenera siebie nie widzę - dodał.

Władzom Orła Pawłowice serdecznie dziękujemy za zaproszenie i trening przeprowadzony w miłej atmosferze! Zapraszamy teraz na mecze Śląska na Tarczyński Arenie Wrocław.

Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również