Wydarzenia

Plan przygotowań rezerw WKS-u do sezonu

2022-06-20 18:00:00
We wtorek - 21 czerwca - piłkarze Śląska II Wrocław rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Podopieczni Krzysztofa Wołczka rozegrają podczas okresu przygotowawczego cztery sparingi, a pierwszy mecz o punkty zaplanowany jest na weekend 16-17 lipca.
Piłkarze rezerw Śląska urlopy zakończyli de facto 8 czerwca. Tego dnia rozpoczęli indywidualne treningi według ułożonego przez sztab szkoleniowy planu. Na najbliższy wtorek - 21 czerwca - zaplanowany jest pierwszy trening, a środa i czwartek będą to dni badań i testów wydolnościowych.

27 czerwca podopieczni Krzysztofa Wołczka udadzą się na kilkudniowy obóz, podczas którego rozegrają mecz kontrolny z Lechem II Poznań. Wcześniej - w sobotę, 25 czerwca - drugi zespół WKS-u zmierzy się przy Oporowskiej z GKS-em Jastrzębie. Kolejnymi sparingpartnerami Śląska II będą KKS Kalisz (8 lipca) i Ślęza Wrocław (9 lipca).

Pierwsze spotkanie ligowe zaplanowane jest na weekend 16/17 lipca, a na inaugurację rozgrywek drugi WKS zmierzy się na wyjeździe z Radunią Stężyca.

Plan sparingów Śląska II
25 czerwca - Śląsk II - GKS Jastrzębie - Oporowska, godzina 12:00
2 lipca - Śląsk II - Lech II Poznań - Jarocin, godzina 11:00
8 lipca - Śląsk II - KKS Kalisz - Kalisz, godzina 16:00
9 lipca - Śląsk II - Ślęza Wrocław - Oporowska
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również