Wydarzenia

Sektor rodzinny na meczu Śląsk - Górnik

2022-05-18 19:00:00
W najbliższą sobotę na ostatnim meczu tego sezonu PKO Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze wszystkich małych i dużych kibiców zapraszamy na Sektor Rodzinny zlokalizowany na Trybunie D, gdzie oprócz licznych atrakcji pojawią się również zawodnicy WKS-u Erik Exposito i Mark Tamas.
Dzięki współpracy Fundacji Śląska Wrocław z Kibice Razem na wszystkich będzie czekać dodatkowa porcja zabawy i niespodzianek dla najmłodszych. W ramach projektu Kibice Razem, który działa aktywnie już od ponad 10 lat, podczas sobotniego meczu na Sektorze Rodzinnym na trybunie D w strefie dobrej zabawy przygotowanych zostanie jeszcze więcej atrakcji niż zwykle.

W programie znajdują się między innymi stacje sportowe i sprawnościowe, kącik Małego Kibica z kolorowankami i malowaniem buziek, stanowisko e-sportowe z FIFA22 czy konkursy wiedzy i sprawnościowe z nagrodami oraz gadżetami. To proste: bawimy się i kibicujemy RAZEM!
 
Oprócz rodzinnej atmosfery, wspólnego kibicowania i piłkarskiego widowiska w strefie dobrej zabawy czekać więc będą:

 - mini miasteczko sportowe, z różnymi dyscyplinami sportowymi i konkursami sportowymi dla całych rodzin
- stanowisko e-sportowe z grą FIFA, telewizorami i wygodnymi pufami
- malowanie buziek w klubowych barwach
- kącik do rysowania dla maluchów

Tego dnia będzie również można zapisać się na bezpłatne treningi piłkarskie w ramach projektu "Piłka Nocna" dla dzieci i młodzieży, które Fundacja Śląsk Wrocław organizuje w trakcie wakacji.

Bilety na mecz Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze, w tym na Trybunę D gdzie zlokalizowany jest Sektor Rodzinny dostępne są tutaj
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również