Wydarzenia

Sektor rodzinny na meczu z Lechem

2023-08-16 12:50:00
W sobotę, 20 sierpnia, zespół Śląska Wrocław przed własną publicznością podejmie Lecha Poznań. Sektor Rodzinny na Tarczyński Arenie tradycyjnie już zaprasza do wspólnego kibicowania w ramach działań Fundacji Śląska Wrocław i projektu KIBICE RAZEM!
#TRÓJKOLOROWI, szykujemy dla Was dmuchańce, konkurencje sportowe, wyścigi, konkursy z upominkami, malowanie twarzy, strefę sportowego Malucha, spotkanie z Orłem Ślązakiem, rozgrywki na PlayStation, pozowanie na ściance z zawodnikami z pierwszej drużyny Śląska i… całe mnóstwo innych atrakcji! Bądźcie tam z nami i poznajcie się z innymi fanami! Śląsk Wrocław walczy o zwycięstwo i liczy na mocny doping.


KUP BILET NA MECZ ŚLĄSK - LECH!

 
Przyjdźcie całą rodziną z biletami na trybunę D. Czekamy na Was z atrakcjami w najbliższą niedzielę już od godziny 16:30. To będzie perfekcyjnie popołudnie, gwarantujemy dobrą zabawę!
 
Pozytywnych wrażeń naszym najmłodszym fanom dostarczają na Sektorze Rodzinnym: Fundacja Śląska Wrocław i ośrodek Kibice Razem we Wrocławiu – miejsce, które od ponad 10 lat uczy najlepszego, bo wspólnego kibicowania.

Projekt KIBICE RAZEM jest finansowany przez Gminę Wrocław.

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również