Wydarzenia

Śląsk II: Kluczowy mecz

2023-05-13 18:00:00
W meczu 31. kolejki eWinner II Ligi druga drużyna Śląska Wrocław zagra na Oporowskiej przeciwko Lechowi II Poznań. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 12:00.
Nie ma wątpliwości, że przed Śląskiem II Wrocław kluczowy mecz w kontekście walki o utrzymanie w eWinner II Lidze. Zwycięstwo nad rezerwami Lecha może mocno przybliżyć WKS do wyjścia ze strefy spadkowej, więc stawka tego spotkania jest doprawdy ogromna i wszyscy mają tego świadomość. 

Po 30 kolejkach "Wojskowi" zajmują 16. miejsce w tabeli z 30 punktami na koncie. Bilans podopiecznych trenera Krzysztofa Wołczka prezentuje się następująco: osiem zwycięstw, sześć remisów oraz szesnaście porażek. Strata do bezpiecznej strefy wynosi trzy punkty. 

Rezerwy Lecha są w o wiele lepszej sytuacji. 12. miejsce i 37 punktów to niezła zaliczka, aczkolwiek każdy błąd może drużynę z Poznania sporo kosztować. Nie ma wątpliwości, że "Kolejorz" będzie chciał zemścić się za bolesną porażkę z rundy jesiennej. Wtedy Śląsk II we Wronkach pokonał poznaniaków aż 4:0. Oby wynik tym razem też był podobny. 

Początek spotkania 31. kolejki eWinner II Ligi w niedzielę o 12:00. Zapraszamy na Oporowską, by dopingować nasz zespół. BILETY KUPISZ TUTAJ 
Autor: Marek Wadas, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również