Wydarzenia

Śląsk II: Powrócić na zwycięski szlak

2023-04-21 12:00:00
W ramach 28. kolejki eWinner II Ligi rezerwy Śląska Wrocław zagrają na Oporowskiej ze Stomilem Olsztyn.
Ostatnia porażka w Siedlcach z Pogonią była bardzo bolesna dla rezerw Śląska, gdyż to oznacza, że do starcia ze Stomilem przystępujemy ze strefy spadkowej. Po 27 spotkaniach "Wojskowi" zajmują 15. miejsce w 27 punktami na koncie. Bilans podopiecznych trenera Krzysztofa Wołczka to siedem zwycięstw, sześć remisów i czternaście porażek. 

Stomil Olsztyn natomiast wciąż walczy o bezpośredni awans do I Ligi. Na ten moment do drugiej Kotwicy Kołobrzeg olsztynianie tracą zaledwie jeden punkt, zatem wyjazd do Wrocławia jest dla nich niezwykle istotny. Bilans "Dumy Warmii" to dwanaście zwycięstw, jedenaście remisów i ledwie cztery porażki. 

W ostatnim meczu Śląsk II przegrał z Pogonią Siedlce 0:1 po bramce Cezarego Demianiuka. To był trudny sprawdzian w szczególności dla naszej defensywy, która wielokrotnie była narażana na niebezpieczeństwo. Wydawało się, że uda się zachować czyste konto, ale piękny strzał z dystansu odebrał nam cenne punkty. 

Początek spotkania ze Stomilem już w sobotę o 13:00 na Oporowskiej. Zapraszamy do kibicowania na stadionie. BILETY KUPISZ TUTAJ
Autor: Marek Wadas, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również