Wydarzenia

Śląsk II: Walczyć z całych sił

2023-04-28 20:00:00
W ramach 29. kolejki eWinner II Ligi rezerwy Śląska Wrocław zagrają na Oporowskiej przeciwko GKS Jastrzębie. Początek spotkania w sobotę o godzinie 13:30.
Sytuacja Śląska II Wrocław z kolejki na kolejkę robi się coraz trudniejsza, ale każdy punkt jest na wagę złota w kwestii utrzymania na centralnym poziomie. Podopieczni trenera Krzysztofa Wołczka po 28 spotkaniach zajmują 17. miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów. Bilans WKS-u to siedem zwycięstw, pięć remisów i piętnaście porażek. 

GKS Jastrzębie natomiast jest coraz bliżej zapewnienia sobie utrzymanie. "Jastrzębianie" są na 10. miejscu i mają na koncie 37 oczek. Ich bilans to dziesięć zwycięstw, siedem remisów i jedenaście porażek. 

W ostatnim spotkaniu rezerwy Śląska musiały uznać lepiej dysponowanemu Stomilowi Olsztyn. Rywale walczą o bezpośredni awans do I Ligi i trudno było tego dnia im zagrozić. 0:3 to bolesny, ale i pouczający rezultat. Jeśli uda się wystrzec od błędów z meczu z olsztynianami, to zwycięstwo z Jastrzębiem bez wątpienia jest możliwe. 

Zapraszamy w sobotę o 13:30 na Oporowską. BILETY KUPISZ TUTAJ
Autor: Marek Wadas, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również