Wydarzenia

Śląsk II: Zaskoczyć beniaminka

2022-10-30 09:01:22
Dziś kończymy "rundę jesienną" w eWinner 2. lidze, Śląsk II ugości na Oporowskiej Siarkę Tarnobrzeg. Podopieczni trenera Krzysztofa będą poszukiwali drugiego domowego zwycięstwa, tak aby w rundę rewanżową wejść spoza strefy spadkowej.
Dzisiejsze starcie nabiera dużego znaczenia w kontekście rezultatu sprzed tygodnia, rezerwy WKS-u przegrały w Krakowie z Hutnikiem 0:2 co spowodowało, że spadły na miejsca zagrożone spadkiem. Mecz z Siarką jest kolejnym w którym wrocławianie rywalizują z bezpośrednim sąsiadem w tabeli.

Zadanie nie będzie łatwe, bo Siarkowcy zaczęli łapać lepszą formę jesienią i w ostatnich tygodniach zanotowali dwa zwycięstwa: z Pogonią Siedlce oraz z Górnikiem Polkowice. Dodatkowo na ławce Żółtych od sierpnia zasiada Łukasz Becella, który kilka lat temu pracował w sztabie trenerskim Śląska, więć też będzie chciał o sobie przypomnieć na starych śmieciach.

Zawodnicy Krzysztofa Wołczka po dwóch porażkach będą szukali okazji do rehabilitacji i poprawienia swojej sytuacji w tabeli. Mecz z Siarką rozpocznie się o godzinie 13.00 na stadionie przy ulicy Oporowskiej. Zachęcamy do dopingowania naszych zawodników, bilety są dostępne na bilety.slaskwroclaw.pl oraz w kasach biletowych przed meczem. Tych, którzy nie mogą się zjawić zapraszamy do obejrzenia transmisji w serwisie WP Pilot.
Autor: Kacper Rudzik, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również