Wydarzenia

Sportowy piknik rodzinny na Kuźnikach

2022-06-06 11:10:00
Rada Osiedla Kuźniki i Fundacja WKS Śląsk Wrocław zapraszają na sportowy piknik rodzinny. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 11 czerwca o godzinie 10.
Na wszystkich, którzy tego dnia będą bawić się z nami przy Szkole Podstawowej nr 37, ul. Hermanowska czekają liczne atrakcje sportowe i nie tylko. W godzinach od 10 do 14 zmierz się w konkursie strzałów na bramkę, spróbuj swoich sił w torze przeszkód i weź udział w zawodach sprawnościowych.

Dla tych, którzy mogą pochwalić się artystyczną duszą, przygotowane zostaną warsztaty malowania tkanin, w których to przygotowywać będziemy workoplecaki z herbem Śląska Wrocław. Do udziału zapraszamy przede wszystkim dzieci. Mamy również inną wspaniałą atrakcję – wspólne malowanie (sprejowanie) kolorowego transparentu z kibicami Śląska Wrocław!

W konkursach do wygrania będą vouchery na mecze w nowym sezonie, albumy i gadżety. Jesteśmy wielką sportową rodziną – tym razem widzimy się na Kuźnikach! A wszystko w piknikowej atmosferze!

Atrakcje dla dużych i małych przygotowała Fundacja Śląska Wrocław w ramach projektu KIBICE RAZEM, który od ponad 10 lat zrzesza fanów piłki nożnej i pokazuje, że dobre kibicowanie to wspólne kibicowanie!
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również