Wydarzenia

Weekend z Fundacją Śląska Wrocław

2022-09-21 17:00:00
Wraz z końcem lata zapraszamy wszystkich na dwa wydarzenia z Fundacją Śląska Wrocław!
W imieniu Fundacji Śląska Wrocław, Serca Szczepina, Przyjaznego Tarnogaju i Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego zapraszamy na piknik "Kibice Razem"! 

Nasza wielka sportowa rodzina tym razem spotyka się na Szczepinie i na Tarnogaju! Wszystko w odbędzie się w fantastycznej, plenerowej atmosferze! Wiemy, że polubiliście pikniki osiedlowe "Kibice Razem" wraz z ich pełnym spectrum atrakcji – warsztatami plastycznymi, potyczkami sportowymi i konkursami z nagrodami i biletami na mecze drużyny Śląska Wrocław!
 
Na piknikach "Kibice Razem" zawsze dużo się dzieje, a niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się warsztaty z malowania plecaczków klubowych oraz wspólne sprayowanie transparentu osiedlowego. Nasza akcja jest najlepszym dowodem na to, że najlepsze kibicowanie to wspólne kibicowanie! Oczywiście tych wszystkich zabaw nie zabraknie podczas dwóch ostatnich pikników w tym roku. Gościnni organizatorzy na swoich osiedlach zapewniają masę atrakcji.

Atrakcje dla każdego uczestnika przygotowała Fundacja Śląska Wrocław w ramach projektu "Kibice Razem", który od ponad 10 lat zrzesza fanów piłki nożnej.

Kiedy i gdzie odbędą się pikniki? 
 
SZCZEPIN | 24.09. | SOBOTA 16:00 - 19:00
 
kontener parku ESK: skwer św. o. Damiana de Veuster | TUTAJ LINK DO WYDARZENIA
 
TARNOGAJ | 25.09. | NIEDZIELA 15:00 – 18:00
 
kontener parku ESK: Park Tarnogajski

Wszystkich gorąco i serdecznie zapraszamy!
 
 
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również