Oferta dla firm

2014-08-07 21:52:31

Serdecznie zapraszamy na mecze Śląska Wrocław, by wspólnie dopingować naszą drużynę i cieszyć się niezapomnianymi sportowymi emocjami.  

Z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy specjalną ofertę na zakup voucherów, które umożliwiają obejrzenie meczów Śląska Wrocław na Tarczyński Arena Wrocław w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy.


 Idea vouchera

- świetna forma motywacji pracowników, 

- wspólne wyjście pracowników na mecz to wspaniała okazja do budowania ducha zespołu w Państwa firmie,

- idealne zaproszenie dla Państwa klientów i partnerów biznesowych,

- możliwość wykorzystania vouchera jako nagrody w różnego rodzaju konkursach czy programach lojalnościowych. 


Voucher daje również wiele korzyści, m.in. 

- elastyczność: voucher można wymienić na bilet na preferowany przez siebie mecz Śląska Wrocław na Tarczyński Arena Wrocław w ramach obecnego sezonu,

 

- wyjątkowość: płatny voucher daje możliwość wyboru miejsc na dowolnej trybunie (z wyłączeniem strefy biznes i trybuny A), również w sektorach C 120, 220, 320 z bardzo dobrą widocznością, w których regularna cena biletu jest wyższa w porównaniu do cen biletów na pozostałych sektorach na trybunie C, 

 

- uniwersalność: voucher jest wystawiony na okaziciela, czyli każdy jego posiadacz może wymienić go na imienny bilet w kasach*(voucher nie upoważnia do wejścia na mecz. Należy go wymienić na bilet w kasach Klubu przy ul. Oporowskiej 62, ul. Królewieckiej przy Stadionie Wrocław lub poprzez stronę bilety.slaskwroclaw.pl czyw  zewnętrznych punktach sprzedaży).

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą serdecznie zachęcamy do kontaktu:

Sara Picault, tel. 783 112 212 lub e-mail: vip@slaskwroclaw.pl Plan Tarczyński Arena Wrocław