Wydarzenia

W sobotę charytatywny mecz Śląska w Oławie

2014-09-02 13:47:12
Pomimo przerwy na spotkanie reprezentacji Polski wolnego nie mają zawodnicy Śląska Wrocław. Zielono-biało-czerowni dla zachowania rytmu meczowego rozegrają w sobotę sparing z MKS-em Oława. Dodatkowo, swoją grą piłkarze WKS-u wesprą szczytny cel.

W sobotę 6 września Śląsk Wrocław zmierzy się w towarzyskiej potyczce z trzecioligowym MKS-em Oława. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku rywala WKS-u o godz. 16. Bilety wstępu na mecz, który odbędzie się na oławskim Stadionie Miejskim będą kosztowały 10 zł - można je będzie kupić w kasach obiektu. Cały dochód ze sprzedaży wejściówek wesprze szczytną ideę.

Pieniądze zarobione na sprzedaży biletów na mecz Śląska Wrocław z MKS-em Oława zostaną przekazane na rzecz pana Grzegorza Galasińskiego, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku musiał przejść skomplikowaną operację przeszczepu twarzy. Fundusze zebrane z okazji spotkania WKS-u wesprą jego leczenie i rehabilitację.

Poza wsparciem finansowym pochodzącym z dystrybucji wejściówek, na rzecz pana Grzegorza będą przeprowadzane specjalne aukcje charytatywne. Do sprzedaży trafią koszulki Śląska Wrocław z podpisami całej drużyny Wojskowych. Wśród nich znajdzie się oryginalna meczowa koszulka kapitana zielono-biało-czerwonych Marco Paixao.

Honorowy patronat nad imprezą przyjął Burmistrz Miasta Oławy - Franciszek Październik.

Serdecznie zapraszamy na sobotnie spotkanie! Zwłaszcza, że wspierając Śląsk Wrocław można tym razem pomóc również potrzebującej osobie!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również