Wydarzenia

AP Football Wrocław nadal partnerem Akademii WKS-u

2023-11-20 12:00:00
Kontynuujemy współpracę z Uczniowskim Klubem Sportowym AP Football Wrocław w Projekcie Klubów Partnerskich Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.
W ostatnich dniach podpisana została umowa dotycząca współpracy z AP Football Wrocław w Projekcie Klubów Partnerskich Akademii Śląska. To kolejny klub, który zaufał naszemu pomysłowi dotyczącemu współpracy, której celem nadrzędnym jest przyniesienie obopólnych korzyści.

W spotkaniu finalizującym współpracę wzięli udział - ze strony Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław - wicedyrektor Akademii Patryk Kajderowicz i koordynator Projektu Klubów Partnerskich Marek Żytowiecki, a także przedstawiciel AP Football, prezes Grzegorz Jesionowski.

- Bardzo cieszymy się z podpisania tej umowy i przedłużenia naszej współpracy. Wspólnie zobligowaliśmy się do realizacji wytycznych i zobowiązań z należytą starannością, zważając na obie jej strony. Bardzo liczymy na dalszą, owocną kooperację. Na nas, na Akademii Śląska ciąży olbrzymia odpowiedzialność, której oczywiście się nie boimy. Mowa o wsparciu innych klubów w aspekcie szkoleniowym, organizacyjnym, a przede wszystkim społecznym. Ta wartość społeczna i związana z tym część edukacyjna stanowi nadrzędna wartość. Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym Projektem Klubów Partnerskich, w najbliższym czasie dołączy do nas wiele nowych podmiotów, które w sposób istotny wzbogacą jego wartość - podsumował Patryk Kajderowicz, wicedyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.

AP Football Wrocław to szkółka, która powstała dla miłośników sportu od czwartego roku życia. Akademia działa od sierpnia 2014 roku we Wrocławiu z inicjatywy aktywnego trenera dzieci i młodzieży Grzegorza Jesionowskiego. Uzyskane umiejętności sportowe, doświadczenie boiskowe oraz trenerskie pozwalają prowadzić zajęcia na możliwie najwyższym poziomie.

W gronie klubów partnerskich mamy już ponad 50 partnerów. Kluby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod adresem mailowym: mzytowiecki@slaskwroclaw.pl.
Autor: Paweł Prochowski

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław