Wydarzenia

Bilety na 2. ligę | Informacje

2020-10-09 17:00:00
Spotkanie 8. kolejki 2. ligi Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice rozegrane zostanie w sobotę, 10 października, o godz. 12:00 na stadionie przy ul. Oporowskiej 62.
W związku z sytuacją epidemiologiczną sprzedaż biletów na mecze II ligi prowadzona będzie on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. Ceny biletów wynoszą 10 zł, dzieci do 13 roku życia – wstęp bezpłatny.  

W dniu meczu w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej otwarty będzie Punkt Obsługi Kibica, w którym każdy fan WKS-u otrzyma pomoc dotyczącą zakupu wejściówek na spotkanie Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice

Kibice będą mogli wypełnić trybunę krytą w maksymalnie 25%. Należy zachowywać odległość 1,5 metra od innego uczestnika wydarzenia.


Uwaga! Wszyscy Karnetowicze mogą oglądać mecze II ligi za darmo! Darmową wejściówkę trzeba nabyć za pomocą strony internetowej www.bilety.slaskwroclaw.pl     
                                                  

W związku ze specjalnym reżimem sanitarnym, prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu społecznego i stosowanie się do zaleceń przedstawicieli klubu oraz służb porządkowych.

Informujemy ponadto, że kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa po wejściu na teren obiektu. 

Czynny będzie FanShop #Oporowska, gdzie kibice będą mogli nabyć oficjalne klubowe produkty.

Mecz Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice transmitowany będzie na kanale Śląsk Wrocław TV.
 
Autor: Grzegorz Krawczyk

Zobacz również