Wydarzenia

Bilety na Śląsk II - KKS Kalisz | Informacje

2021-09-13 12:00:00
W piątek - 17 września - na stadionie przy ulicy Oporowskiej zostanie rozegrane spotkanie 9. kolejki piłkarskiej eWinner 2. Ligi. Na mecz Śląska II z KKS-em Kalisz będzie prowadzona internetowa oraz stacjonarna sprzedaż biletów.
Sprzedaż biletów na mecze II ligi prowadzona będzie on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl oraz w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej i punktach stacjonarnych Canal+ Premium w centrach handlowych Astra i Marino, a także w sklepie Fan-Sport w Trzebnicy (ul. Milicka 18). Sprzedaż jest prowadzona z przestrzeganiem wszelkich środków ostrożności. Ceny biletów wynoszą 10 zł, dzieci do 13. roku życia – wstęp bezpłatny (konieczne pobranie biletu "0 złotych").  

W dniu meczu w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej otwarty będzie Punkt Obsługi Kibica, w którym każdy fan WKS-u otrzyma pomoc dotyczącą zakupu wejściówek na spotkanie Śląsk II Wrocław – KKS Kalisz.

Uwaga! Wszyscy Karnetowicze mogą oglądać mecze II ligi za darmo! Darmową wejściówkę trzeba nabyć za pomocą strony internetowej www.bilety.slaskwroclaw.pl.

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu społecznego i stosowanie się do zaleceń przedstawicieli klubu oraz służb porządkowych. Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia miejsca na trybunach.
 
Mecz Śląsk II Wrocław – KKS Kalisz transmitowany będzie na platformie sportize.pl oraz w aplikacji mobilnej eWinner. Początek spotkania w piątek (17 września) o godzinie 14:30 na stadionie przy ulicy Oporowskiej.

Autor: Grzegorz Krawczyk

Zobacz również