Wydarzenia

Bilety na Śląsk II - Znicz | Informacje

2021-05-28 20:00:00
W sobotę - 29 maja - na stadionie przy ulicy Oporowskiej zostanie rozegrane spotkanie 36. kolejki piłkarskiej eWinner 2. Ligi. Na mecz Śląska II ze Zniczem Pruszków będzie prowadzona internetowa sprzedaż biletów.
W związku z sytuacją epidemiologiczną, sprzedaż biletów na mecze II ligi prowadzona będzie on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. Ceny biletów wynoszą 10 zł, dzieci do 13. roku życia – wstęp bezpłatny.  

W dniu meczu w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej otwarty będzie Punkt Obsługi Kibica, w którym każdy fan WKS-u otrzyma pomoc dotyczącą zakupu wejściówek na spotkanie Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków.

Kibice będą mogli wypełnić trybunę krytą w maksymalnie 25%. Należy zachowywać odległość 1,5 metra od innego uczestnika wydarzenia.

Uwaga! Wszyscy Karnetowicze mogą oglądać mecze II ligi za darmo! Darmową wejściówkę trzeba nabyć za pomocą strony internetowej
www.bilety.slaskwroclaw.pl.

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu społecznego i stosowanie się do zaleceń przedstawicieli klubu oraz służb porządkowych. Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia miejsca na trybunach.
 
Mecz Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków transmitowany będzie na platformie sportize.pl oraz w aplikacji mobilnej eWinner. Początek spotkania w sobotę (29 maja) o godzinie 12.
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również