Wydarzenia

Dąb na drodze rozpędzonego Śląska II

2014-10-24 18:15:00
Przed rezerwami Śląska Wrocław kolejny mecz w III lidze (gr. dolnośląsko-lubuska). Tym razem rywalem zielono-biało-czerwonych będzie Dąb Przybyszów.

Po ostatnim wysokim zwycięstwie znów atmosfera w zespole Śląska II Wrocław jest pozytywna. Podopieczni Piotra Jawnego są świeżo po awansie na 6. lokatę w tabeli III ligi i już ostrzą sobie zęby na kolejne punkty do klasyfikacji.

 

Jutrzejszy rywal rezerw zielono-biało-czerwonych jest trzecia... od końca drużyna w ligowej hierarchii. Dąb Przybyszów ma na swoim koncie jak na razie 7 punktów, na które złożyły się 2 wygrane (po 1:0 z KS Bystrzyca Katy Wrocławskie i Piastem Żmigród) oraz 1 remis (0:0 z Bielawianką Bielawa). Ponadto, piłkarze z Przybyszowa doznali aż 10 porażek, przez co legitymują się mocno ujemnym bilansem bramkowym wynoszącym zaledwie 8 goli zdobytych i aż 35 straconych. To drugi najgorszy wynik w stawce zespołów występujących w dolnośląsko-lubuskiej grupie III ligi!

 

Początek spotkania na Oporowskiej już o godz. 13:00. Serdecznie zapraszamy do wspierania młodych piłkarzy. Bilety wstępu kosztują jedynie 10 zł.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również