Wydarzenia

Daníel Grétarsson powołany do reprezentacji

2023-03-15 14:00:00
Kolejne powołanie do reprezentacji Islandii otrzymał Daníel Leó Grétarsson. Defensora wrocławskiego Śląska i jego drużynę narodową czekają dwa spotkania w ramach eliminacji do mistrzostw Europy w 2024 roku.
W pierwszym meczu eliminacyjnym, które zostanie rozegrane 23 marca w Zenicy, reprezentacja Islandii zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną. Trzy dni później Daníel Leó Grétarsson i spółką wybiorą się na drugie wyjazdowe spotkanie, tym razem z Liechtensteinem w Vaduz. Ponadto, rywalami Islandii w grupie J będą Portugalia, Słowacja i Luksemburg.

 
Daníel Leó Grétarsson po raz pierwszy wystąpił w kadrze w styczniu 2020 roku. Od tego czasu uzbierał łącznie 12 występów w narodowych barwach. Wychowanek islandzkiego Grindavík to w tym sezonie podstawowy piłkarz Śląska Wrocław, o czym świadczą 24 występy na jego koncie. Grétarsson strzelił w lidze jednego gola i zanotował dwie asysty.

Powołanie do reprezentacji Islandii to najlepszy dowód na to, że po kontuzji z początku roku nie ma już śladu. Daníel Leó Grétarsson z przyczyn zdrowotnych opuścił bowiem ligowe boje z Zagłębiem Lubin i Pogonią Szczecin. 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław