Wydarzenia

Domowe ostatki | Ekstraliga

2021-05-21 18:00:00
W sobotę - 22 maja - piłkarki Śląska Wrocław rozegrają ostatni domowy mecz w tym sezonie. Ich rywalkami będą zawodniczki AP Lotos Gdańsk. Początek rywalizacji o godzinie 12.
Najbliższy rywal WKS- znajduje się niżej w ligowej tabeli, bo zajmuje dziewiąte miejsce z osiemnastoma punktami na koncie (złożyły się na nie 5 zwycięstw, 3 remisy i 12 porażek). Co istotne, gdańszczanki zdecydowanie lepiej radzą sobie w delegacji, gdzie zdobyły dwanaście punktów, czterokrotnie przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść. AP Lotos na wyjeździe pokonał Olimpię Szczecin, Sportis Bydgoszcz, ROW Rybnik i Rolnika Biedrzychowice.

W pierwszym meczu tych zespołów podopieczne Piotra Jagieły pokonały AP Lotos 1:0, a jedynego gola zdobyła Joanna Wróblewska.

Wrocławianki tymczasem będą chciały pożegnać się ze swoimi kibicami i podtrzymać zwycięską, domową serię. Podopieczne Piotra Jagieły w ostatnich meczach na Kłokoczycach pokonały Sportis Bydgoszcz i Rolnika Biedrzychowice, za każdym razem zachowując czyste konto. Liczymy zatem na kolejne domowe trzy punkty.

Początek spotkania w sobotę (22 maja) o godzinie 12 na Kłokoczycach. Trybuny będą otwarte dla publiczności, jednak dostępnych będzie tylko 25 procent miejsc, czyli ok. 200.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również