Wydarzenia

"Dzieci na stadionie" w czasie meczu Śląska z Piastem!

2023-09-19 09:40:00
Darmowe bilety na sektor D dla grup dzieci i młodzieży, spotkanie z piłkarzem czy Orłem Ślązakiem, miasteczko sportowe, stacje sprawnościowe czy stanowiska z grą FIFA 23 – to tylko część atrakcji, jakie czekają na najmłodszych kibiców 23 września przed meczem Śląska Wrocław z Piastem. A wisienką na torcie będzie starcie WKS-u z ekipą z Gliwic, które ruszy o godz. 15 na Tarczyński Arenie.

Śląsk jest wiceliderem PKO Bank Polski Ekstraklasy. Wygrywa kolejne mecze. Z trybun niesie go regularny doping niemal 20 tysięcy kibiców w każdym spotkaniu. Następny mecz w roli gospodarza, to ten z Piastem Gliwice, wrocławski klub zamierza zaktywizować najmłodsze pokolenie kibiców.

- Otwarta relacja z kibicami i serie akcji dla nich i wśród nich - to jest kierunek, w jakim chcemy podążać jako klub. W meczową sobotę 23 września przygotowaliśmy akcję "Dzieci na stadionie", dla zorganizowanych grup mamy bezpłatne wejściówki na spotkanie piłkarskie, mamy też szereg dodatkowych atrakcji. Wierzymy, że takie akcje pozwolą nam zbudować jeszcze większą kibicowską rodzinę wokół Śląska – mówi nowy prezes Śląska Wrocław, Patryk Załęczny.

Akcja trafić ma do dzieci i młodzieży do lat 18. A dokładnie do klubów, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, akademii, gmin i miast partnerskich, itp. Dla nich przygotowano bezpłatne wejściówki na sektor D. Zgłoszenia przyjmowane są do środy 20 września do godziny 12.00, na adres mailowy: wks@slaskwroclaw.pl oraz telefonicznie pod numerem 71 7500083.

A to nie jedyne atrakcje okołomeczowe – pojawi się Strefa Dobrej Zabawy WKS-u, a w niej: miasteczko sportowe i stacje sprawnościowe, możliwość spotkania piłkarza Śląska; stanowiska z grą FIFA 23 oraz kącik dla młodego kibica, gdzie odbywać się będzie malowanie buziek w barwy klubowe.

FORMALNOŚĆ PRZY ZGŁOSZENIU

W związku z przepisami RODO, zgłoszenia list odbywają się mailowo na adres: wks@slaskwroclaw.pl, zamawiający podaje tylko nazwę placówki/szkoły/klubu partnerskiego oraz liczbę osób do 18 r.ż. oraz 18+. Klub odsyła link z dostępem do systemu, wraz z instrukcją obsługi, który umożliwia samodzielne uzupełnienie biletów danymi osobowymi na stronie: bilety.slaskwroclaw.pl

ŚLĄSK ZAWITA DO SZKÓŁ

Na tym plany akcji Śląska dla kibiców i wśród kibiców się nie kończą. W najbliższych kilku tygodniach przedstawiciele drużyn piłkarek i piłkarzy chcą rozpocząć odwiedziny placówek edukacyjnych, by promować zarówno sportowe wydarzenia, jak i aktywny, i zdrowy tryb życia na co dzień.

Autor: Michał Sałkowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław