Wydarzenia

FOTO: Cały Śląsk zawsze razem!

2018-04-24 21:15:00
To był piękny wieczór przy Oporowskiej 62. Z inicjatywy kierownika II zespołu Szymona Mikołajczyka na legendarnym stadionie odbył się mecz charytatywny, podczas którego zamykaliśmy zbiórkę pieniędzy dla małej-wielkiej fanki Śląska Wrocław Wiktorii Gaguckiej. Kibice WKS-u po raz kolejny pokazali, że w ważnych momentach potrafią się zjednoczyć, by wspólnie nieść pomoc. Całość została okrzyknięta hasłem #śląskowegranie!
Mała Wiki uzbierała całą kwotę, za którą kupi specjalistyczny wózek i w końcu wspólnie z rodzicami będzie mogła wyjść na spacer. Tutaj podziękowania należą się wszystkim, którzy się do tego przyczynili.
 
Dla wielu osób był to dodatkowo wyjątkowy wieczór i spełnienie dziecięcych marzeń. Każdy chętny mógł zagrać na legendarnym stadionie przy sztucznym oświetleniu. Samo spotkanie było bardzo emocjonujące, a kibice zgromadzeni na trybunach żywiołowo reagowali na boiskowe wydarzenie. Ostatecznie zespół w białych strojach wygrał 4:1, ale to nie wynik był najważniejszy, a chęć pomocy.

Specjalne podziękowania dla Mariusza Pawelca, który również był obecny i dopingował obie drużyny. W meczu charytatywnym wzięli udział m.in. dyrektor sportowy Śląska Dariusz Sztylka, prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Padewski, legenda koszykarskiego Śląska Maciej Zieliński oraz doradca zarządu WKS-u Wojciech Błoński. Spotkanie obserwował również prezes Śląska Wrocław Marcin Przychodny, który przywitał wszystkich gości. Ukłony również dla trójki sędziowskiej, która bezbłędnie poprowadziła zawody.
 
Po meczu wszyscy wspólnie zgromadzili się w budynku klubowym, gdzie w miłej atmosferze spędzono wieczór. Browar Prost zadbał, by każdy mógł zasmakować oficjalnego piwa Śląska Wrocław, a karczma Paśnik zapewniła posiłek. 
 

Jeszcze raz wszystkim DZIĘKUJEMY!

Prezentujemy I część zdjęć z meczu charytatywnego. Wkrótce na naszej stronie pojawi się pełna foto-relacja z tego pięknego wydarzenia. Galeria dostępna TUTAJ

Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław