Wydarzenia

Górska integracja [FOTO]

2019-07-07 18:00:00
Obóz przygotowawczy to przede wszystkim ciężka praca na treningach, ale i wspólne spędzanie czasu. W niedzielne popołudnie wrocławianie wybrali się na górską integrację.
Dzień po zwycięskim sparingu ze Slavenem trenerzy zaaplikowali zawodnikom jedną jednostkę treningową. Ci, którzy rozegrali więcej minut w meczu, ćwiczyli tego dnia nieco krócej, jednak pozostali mają za sobą bardzo wymagający trening. Tego dnia były to jednak jedyne zajęcia, a popołudnie zostało spożytkowane na integracyjne wyjście.

Wszyscy uczestnicy obozu spotkali się najpierw na obiedzie na świeżym powietrzu, a pół godziny później wybrali się na wspólną wycieczkę wyciągiem narciarskim. 10 minutowa podróż wystarczyła, by pstryknąć zdjęcia zapierającym dech w piersiach krajobrazom i ponapawać się pięknem przyrody. A to wszystko w drużynowym gronie. Bardzo wesoła była m.in. ławka naszych obcokrajowców z Hiszpanami - Erikiem Exposito i Israelem Puerto - oraz Dino Stiglecem oraz Lubambo Musondą.

Po zjechaniu wyciągiem do podnóża Rogli cały zespół miał trochę czasu na wspólne rozmowy, zdjęcia i wypicie małej kawy. Wycieczka musiała być jednak nieco skrócona, bowiem - jak to w górach często bywa - bardzo szybko nastąpiła zmiana pogody. Ulewny deszcz złapał wrocławian na wyciągu w drodze powrotnej, ale udało wrócić się do hotelu zanim z nieba posypały się kulki gradu. Ucieczka przed złą pogodą dostarczyła niemal tyle emocji co niektóre mecze. Trudne warunki atmosferyczne pokazały jednak, że nawet wtedy trzeba trzymać się razem jako drużyna.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze wspólnego wyjścia drużyny WKS-u.

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław