Wydarzenia

Gra lepsza niż wynik

2016-11-19 16:00:00
Rezerwy Śląska w mocno odmłodzonym składzie przegrały na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 0:2. To ostatni mecz III ligi w tym roku.
Wrocławianie zagrali składem złożonym głównie z młodych zawodników, juniorów i wychowanków Akademii. Młodzież zagrała dobre spotkanie, stworzyła mnóstwo podbramkowych sytuacji, ale zabrakło jej doświadczenia, by przywieżć punkty z Bielska-Białej. Gospodarze w drugiej połowie wyprowadzili dwa ciosy, na które WKS nie znalazł juz odpowiedzi.

Niestety, dla podopiecznych Arkadiusza Batora była to trzecia porażka z rzędu. Szansa na przerwanie złej serii juz w nowym roku. Teraz piłkarzy czeka zimowa przerwa, na boiska wrócą 18 marca. Śląsk zagra wtedy z Unią Turza Śląska. Rok 2016 nasze rezerwy kończą na 14. miejscu w tabeli.

Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 2:0 (0:0)
Bramki: 57. Nagi, 88. Szędzielarz

Rekord: Żerdka – Maślorz (32. Gaudyn), Bojdys, Rucki, Waliczek, Sobik (46. Ogrocki), Profic (46. Szędzielarz), Nagi, Żołna, Hilbrycht, Kubica (46. T. Franusik)

Śląsk: Budzyński – Sobczak, Łuczkiewicz, Wiech, Kierkiewicz, Cieśla, Kuriata, Pałaszewski, Łuczak, Matusik (79. Danielik), Stempin (70. Kotfas)
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również