Wydarzenia

Hetel: Głowa do góry i pracujemy dalej

2024-05-05 14:25:00
Po bezbramkowym remisie na stadionie przy Oporowskiej, obie drużyny zeszły rozczarowane. Swojego komentarza po meczu udzielił nam trener rezerw Śląska II Wrocław, Michał Hetel.
Michał Hetel: Górnik Polkowice to wymagający rywal, ostatnio wygrali z Kluczborkiem 4:0 to pokazuje ile ten zespół ma jakości w sobie. To klub z przeszłością w Ekstraklasie czy pierwszej lidze. Trudny był to mecz i mógł się potoczyć w obie strony, zarówno my jak i Górnik mieliśmy doskonałe sytuacje na strzelenie bramki, ale się nie udało. Głowa do góry i pracujemy dalej.

Potrzebujemy bramek, musimy zamieniać swoje sytuacje pod bramką rywali na gole. Mieliśmy okazje w poprzednim meczu, w tym meczu teraz, ale niestety nie udawało nam się wstrzelić. Musimy to poprawić przed następnym spotkaniem.

Zabrakło Yehora Sharabury, pauzował za kartki. Jakub Lutostański niestety ma uraz. Trzymamy kciuki, że do następnego spotkania się wykuruje.

Od początku podchodzimy do tego sezonu z nastawieniem, żeby nie patrzeć na wyniki innych. Oczywiście czasami się spojrzy na rezultaty w innych spotkaniach, ale to koniec końców my musimy wygrywać i skupiać się na sobie.
Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław