Wydarzenia

Hetel: Pokazaliśmy determinacje i jakość

2023-11-18 16:05:00
Podopieczni trenera Michała Hetela zwyciężyli 3:0 z Karkonoszami Jelenia Góra. Mimo bezbramkowej pierwszej połowy, na drugą zawodnicy Śląska wyszli skuteczniejsi i udało im się zdobyć trzy gole. Oto jak trener gospodarzy skomentował to spotkanie.

Michał Hetel: Wymagający rywal. Karkonosze nie bez przyczyny mają tyle punktów i są wysoko w tabeli. Pierwsza połowa była trudna, cieszę się jednak jak ostatecznie zespół zagrał. Po dwóch remisach drużyna dobrze zareagowała. Chcieliśmy dobrze wejść w ten mecz i ostatecznie go wygrać. Pokazaliśmy determinacje i jakość, dlatego wygraliśmy 3:0.

Rozmawialiśmy w przerwie, żeby być pewniejszym w swoich działaniach i nie napędzać głupich ataków rywala. Nie potrzebowaliśmy głupich strat, więc ta koncentracja dzisiaj dała nam 3 punkty.

Dla nas to bardzo ważne, że gramy na zero z tyłu. W każdej drużynie buduje się zespół od tyłu, tak jak i u nas. Czekamy na Rekord Bielsko-Biała, damy z siebie wszystko i zawalczymy o zwycięstwo.

Twarda gra po obu stronach, na szczęście bez kontuzji po naszej stronie. Rywal był agresywny, ale dzielnie, do końca wykonywaliśmy swoje założenia i wygraliśmy.

Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław