Wydarzenia

Hetel: To był trudny mecz

2024-04-07 14:10:00
Śląsk II Wrocław umacnia się na pozycji lidera trzeciej ligi grupy trzeciej. Po hattricku Mateusza Żukowskiego i bramce Lewuisa Penii wygrywamy z Odrą Bytom Odrzański 4:2. Trener Michał Hetel tak skomentował to spotkanie.
Michał Hetel: Na pewno mecz zaczął się nie tak, jak zakładaliśmy. Straciliśmy szybko bramkę, a do tego brakowało nam płynności w ataku. Za mało zmienialiśmy stronę, za mało zmienialiśmy ciężkość gry. Pokazaliśmy jednak pasję, chęć do gry. To był trudny mecz.

Byliśmy gotowi na bardzo ciężki pojedynek, oni ostatnio zwyciężyli z Górnikiem Polkowice. Są oni dobrym zespołem, bazują na stałych fragmentach gry. Wiedzieliśmy, że są agresywni i mocno idą do pojedynków. Mieliśmy świadomość ich jakości gry, na początku było ciężko, ale cieszymy się, że się udało zdobyć trzy punkty. 

Najważniejsze dzisiaj było to, że byliśmy drużyną. Każdy chcę sobie pomagać, to nie tylko pierwszy i drugi zespół, jesteśmy jednym kolektywem, jedną drużyną. Cieszymy się, że zawodnicy z pierwszego zespołu nam pomogli i razem zdobyliśmy komplet punktów.

Do poprawy płynność w budowaniu akcji, trzeba nad tym pracować. Wyjście spod pressingu również jest do przetrenowania. Musimy się rozwijać. Pracujemy cały czas i chcemy iść nieustannie do przodu.
Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław