Wydarzenia

Imponujące zwycięstwo rezerw | Druga liga kobiet

2020-10-22 13:00:00
Drużyna Moniki Koziarskiej we wspaniałym stylu rozprawiła się z Ziemią Lubińską Czerniec, wygrywając aż 6:0 w ramach zaległego spotkania w drugiej lidze kobiet.
Młode zawodniczki WKS-u dały fantastyczny przykład, jak należy podchodzić do zaległych obowiązków. Nie rozegrany w terminie mecz z Ziemią Lubińską Czerniec - z powodu zalanego boiska -  został przeniesiony na 21. października i zakończył się imponującym zwycięstwem Śląska Wrocław. 
 
Nasze zawodniczki pokonały rywalki z Ziemi Lubińskiej aż 6:0. Pewna gra zespołu od pierwszej do ostatniej minuty gwarantowała pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Bramki strzelały: x2 Przelicka, x2 Siepietowska, Matuszewska oraz Mularczyk.
 
Po ośmiu meczach, “Wojskowe” zajmują bezpieczną, siódmą pozycję w tabeli i mogą pochwalić się dorobkiem dziesięciu punktów na koncie.  Sytuacja w II lidze kobiet jest jednak bardzo dynamiczna - z uwagi na złe warunki atmosferyczne, nie wszystkie drużyny rozegrały komplet dziewięciu spotkań, a pomiędzy trzecim, a ósmym miejscem różnica punktowa wynosi zaledwie pięć punktów.
 
Kolejny mecz nasze dziewczyny rozegrają z GSS Grodzisk Wielkopolski. Spotkanie rozpocznie się 31.10 o godz. 11:00 w Grodzisku. Gratulacje i powodzenia!
Autor: Maciej Fedorczuk

Zobacz również