Wydarzenia

IV liga: Niewykorzystana okazja

2017-11-11 16:00:00
Rezerwy Śląska Wrocław przegrały na wyjeździe z Sokołem Marcinkowice 1:3 i tym samym nie wykorzystały potknięcia lidera Sport-Track IV ligi, który również musiał uznać wyższość rywala.
Mecz Śląska w Marcinkowicach był najciekawszym spotkaniem 14. kolejki Sport-Track IV ligi. Zespół Tomasza Horwata nie mógł jednak skorzystać z kilku zawodników. Zabrakło Łyszczarza, który przebywał na zgrupowaniu kadry narodowej oraz Konrada Poprawy, Mathieu Scaleta, Pawła Kucharczyka, Szymona Krocza i Maćka Pałaszewskiego, którzy dołączyli do kadry I zespołu na mecz kontrolny z Wisłą Kraków.
 
Mimo wąskiej kadry WKS grał ambitnie. Wrocławianie na początku zmarnowali kilka dogodnych sytuacji, co po chwili się zemściło. Przy stanie 1:0 dla Sokoła rzutu karnego dodatkowo nie wykorzystał Kubacki. W późniejszych fragmentach gospodarze podwyższyli wynik na 3:0. Honorowe trafienie dla Trójkolorowych w 85 minucie zdobył Szymon Kuśnierz. 
 
Mocno osłabiona druga drużyna Śląska przegrała ostatecznie z Sokołem 1:3 i nie wykorzystała potknięcia lidera. WKS wciąż traci do pierwszego miejsca 4 punkty. 
 
 
Sokół Marcinkowice – Śląsk II Wrocław 3:1 (1:0)
 
Śląsk: Aleksander Sobczak - Kazimierowicz, Kotfas, Pior Kucharczyk, Danielik, Kubacki, Jaroszyński, Kuśnierz, Adrian Sobczak, Taranek, Tabaka
 

Zobacz również