Wydarzenia

IV liga: Śląsk II zagra z wiceliderem

2017-10-06 15:00:00
Aktualny lider Sport-Track IV ligi Śląsk II Wrocław zagra z drugim zespołem tabeli Foto-Higieną Gać. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 7 października o godz. 15:00 przy Oporowskiej. Wstęp bezpłatny.
Najbliższy rywal Trójkolorowych to jeden z najpoważniejszych kandydatów do walki o mistrzostwo wschodniej grupy IV ligi. Przypomnijmy, że tylko zwycięzcy grup (wschodniej i zachodniej) zagrają baraż o prawo gry w III lidze. Foto-Higiena Gać bliska awansu była w poprzednim sezonie, ale w decydującym meczu przegrała 0:3 z Zagłębiem Lubin, czym zamknęła sobie drogę do wyższej ligi.
 
Foto-Higiena legitymuje się takim samym dorobkiem punktowym (19) i bilansem meczów (6-1-1) po 9. kolejkach co Śląsk II Wrocław. Ponadto drużyna Marcina Dymkowskiego, podobnie jak WKS, notuje serię siedmiu spotkań bez porażki (ostatnią porażkę zanotowała w 1. kolejce z Polonią Trzebnica). Zespół Tomasza Horwata jest jednak na czele IV ligi, gdyż ma zdecydowanie lepszy bilans bramkowy (Śląsk II: 20:2, Foto Higiena: 18:9).
 
Wszystko to sprawia, że przy Oporowskiej możemy spodziewać się bardzo ciekawego pojedynku. Wszystkich kibiców zapraszamy na trybuny. Wstęp bezpłatny.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również