Wydarzenia

Jagieła: Remis byłby sprawiedliwy | Piłka Kobiet

2022-10-29 17:00:00
Śląsk Wrocław przegrał z AZS-em Kraków 0:1 w 9. kolejce Ekstraligi Kobiet. - Nie mogliśmy poradzić sobie z agresywną grą przeciwnika w obronie, przez to nie stworzyliśmy sobie właściwie żadnej klarownej sytuacji w ataku - ocenił trener WKS-u, Piotr Jagieła.
Piotr Jagieła: Jeśli chodzi o wynik meczu, myślę, że remis byłby sprawiedliwym rozstrzygnięciem. Niestety, AZS Kraków wykorzystał nasz błąd, stąd strata bramki. Nie mogliśmy poradzić sobie z agresywną grą przeciwnika w obronie, w czasie analizy meczu na pewno skupimy się nad tym aspektem, bo przez to nie stworzyliśmy sobie właściwie żadnej klarownej sytuacji w ataku.

Niestety taka jest piłka nożna, to jest gra błędów. Czy dyskwalifikuje to nas z walki o miejsca o wyższe cele? W mojej ocenie nie. Dzisiaj widziałem, jak mój zespół walczy do ostatnich sekund o wyrównanie. Teraz ważne jest to, abym ja, jako trener, dał im narzędzia do wykorzystania swoich mocnych stron. Możliwość do rehabilitacji już w piątek, będziemy gotowi na mecz z Gieksą.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław