Wydarzenia

Jakub Jezierski zgłoszony do PKO BP Ekstraklasy

2024-03-29 15:00:00
Pomocnik drugiej drużyny Śląska Wrocław - Jakub Jezierski - został zgłoszony do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. 19-latek ma szansę znaleźć się w kadrze meczowej na sobotni wyjazdowy mecz z Piastem Gliwice.
19-letni środkowy pomocnik jest w tym sezonie jedną z najważniejszych postaci drugiej drużyny, która jest obecnie liderem w III lidze gr. 3 i zaciekle walczy o powrót do rozgrywek centralnych. Jego wpływ na grę zespołu jest nieoceniony. Walczy na każdym centymetrze boiska, a z piłką przy nodze potrafi zrobić sporo pożytku. W tym sezonie rozegrał 22 spotkania, zdobył sześć bramek i zaliczył jedną asystę. W ostatnim spotkaniu z LZS Starowice "Jezier" w samej końcówce strzelił gola na wagę arcyważnych trzech punktów. 

Ciężka praca na treningach i bardzo dobra dyspozycja podczas spotkań popłaciły. Jakub Jezierski dobrze wypadł podczas ćwiczeń z pierwszą drużyną i sztab szkoleniowy podjął decyzję, by zgłosić 19-latka do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. 

Utalentowany wychowanek Śląska otrzymał numer 29 na koszulce i ma szansę znaleźć się w kadrze meczowej na mecz z Piastem, o czym zdecyduje sztab szkoleniowy.

Gratulacje, Jezier!
Autor: Marek Wadas, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław