Wydarzenia

Jawny: Rywal był dziś zbyt mocny

2020-09-20 17:00:00
- W piłce jest tak, że nawet słabiej grając można wykorzystać jakąś sytuację przy odrobinie szczęścia. Trzeba jednak przyznać, że zespół z Kalisza był zbyt mocny - mówił Piotr Jawny, trener zespołu rezerw po meczu z KKS-em Kalisz.
Piotr Jawny: W piłce jest tak, że nawet słabiej grając można wykorzystać jakąś sytuację przy odrobinie szczęścia. Trzeba jednak przyznać, że zespół z Kalisza był zbyt mocny. W naszej sytuacji personalnej nie mieliśmy dziś żadnych szans z tak dobrze zorganizowanym zespołem jak KKS. 

Trudno przewidzieć, co się będzie działo w najbliższych dniach. Staramy się reagować na różne sytuacje. Przy tylu zawodnikach, którzy wypadli z pierwszej drużyny z różnych powodów, my również nie mamy w tej chwili optymalnej kadry. Pierwszy i drugi zespół działają jak jeden organizm i jeśli w jednym są problemy kadrowe, to odbija się to również na drugim. 

Marcel Zylla nie pojechał z pierwszym zespołem do Szczecina, bo jeszcze nie był gotowy na grę w tej drużynie. Dziś zagrał 45 minut. Zobaczymy jakie będą decyzje i czy kolejny mecz zagra z pierwszym czy z drugim zespołem. Z każdym kolejnym meczem będzie łapał minuty i pewność siebie.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław