Wydarzenia

Jaxan sponsorem sekcji piłki nożnej kobiet Śląska

2024-04-12 17:00:00
Firma Jaxan została sponsorem sekcji piłki nożnej kobiet Śląska Wrocław. W ramach umowy zawodniczki WKS-u będą grały w Orlen Ekstralidze Kobiet oraz w Orlen Pucharze Polski Kobiet z logotypem Jaxan na rękawkach koszulek meczowych, a porozumienie zostało zawarte do końca przyszłego sezonu.
Jaxan nie może być obcy kibicom Śląska - przed pierwszym marcowym meczem męskiego WKS-u ogłoszono go sponsorem strategicznym wrocławskiego klubu. Teraz zakres udanej współpracy został rozszerzony o wsparcie dla sekcji piłki nożnej kobiet.

- Wielokrotnie podkreślaliśmy, że w Śląsku pracujemy nad rozwojem na wielu płaszczyznach. Teraz z dumą możemy zaprezentować nowego sponsora sekcji piłki nożnej kobiet, firmę Jaxan, z którą rozszerzamy zakres naszej współpracy. Jest to także największy sponsor z sektora prywatnego w historii sekcji, co może dodatkowo cieszyć. Raz jeszcze bardzo dziękuję firmie Jaxan za zaufanie i znakomicie rozpoczętą współpracę - zaznacza Patryk Załęczny, prezes Śląska Wrocław.

Umowa z firmą Jaxan zakłada pojawienie się logotypu firmy na rękawku koszulek meczowych pierwszego zespołu. Ponadto logo firmy będzie widoczne na stronie internetowej oraz na kanałach social mediach sekcji piłki kobiet.


- To kolejne bardzo radosne wydarzenie dla naszej firmy. Cieszymy się, że możemy wspierać również piłkarki Śląska Wrocław, chcemy wspólnie się rozwijać i osiągać kolejne sukcesy - mówi Mateusz Pietrzak, prezes firmy Jaxan.

Jaxan Sp.z.o.o. to firma z siedzibą we Wrocławiu, zajmująca się kolejowym transportem kruszyw na terenie całego kraju, dysponująca nowoczesnym taborem, który pozwala na jednorazowy załadunek nawet 3 tys. ton kruszywa. Firma obsługuje zarówno największe inwestycje na terenie Polski, jak i pojedyncze zamówienia, zawsze dostarczając najwyższą jakość usługi.

Gramy razem!
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław