Wydarzenia

Kibice na meczu Śląsk - Jagiellonia. WKS na podium (FOTO)

2023-09-04 12:20:00
Kibice Śląska znów ponieśli swój zespół do wygranej! Niemal 20 tysięcy kibiców oglądało zmagania piłkarzy z trybun. Dziękujemy i już teraz zapraszamy na kolejne mecze! A tymczasem zobaczcie galerię kibiców na trybunach Tarczyński Areny.

FOTO: Kibice na meczu Śląsk - Jagiellonia


W zwycięskim meczu Śląska z Jagiellonią Białystok na trybunach pojawiło się 19 297 kibiców. Pomogło to drużynie wspiąć się na drugie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy, oraz na trzecie miejsce największych frekwencji na stadionach w Polsce.

Średnia widzów oglądająca poczynania zawodników Śląska na żywo ze stadionu wynosi aż 18 757 osób. Daje to trzecią najwyższą frekwencję stadionową w całej Polsce. Przed nami uplasowała się tylko Legia Warszawa (24 890) i Lech Poznań (22 623).

Na niedzielnym spotkaniu o fotel lidera PKO BP Ekstraklasy, który nie był rozgrywany o "naturalnej" godzinie dla polskiej ligi, na Tarczyński Arena pojawiło się blisko 20 tysięcy kibiców. To kolejny taki wynik we Wrocławiu, dobrą nowiną jest również to, że na trybunach pojawiło się 4842 nowych kibiców, a aż 154 osoby skorzystały z akcji "Pierwszak".

Następny mecz domowy rozegramy 23 września o godzinie 15:00 z Piastem Gliwice. Liczymy na Was, chcemy utrzymać podium!
Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław