Wydarzenia

Krzysztof Wołczek: Jesteśmy trochę rozczarowani

2021-08-19 12:00:00
W środę w spotkaniu 4. kolejki eWinner 2. Ligi piłkarze Śląska II Wrocław zremisowali na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 1:1. - Było to spotkanie ze wskazaniem na gospodarzy - ocenił po meczu trener drugiego WKS-u, Krzysztof Wołczek.
Krzysztof Wołczek: Mecz raczej ze wskazaniem na gospodarzy, zagraliśmy w Bełchatowie słabe spotkanie. Jesteśmy trochę rozczarowani. Za słabo budowaliśmy grę, trzeba przeanalizować, z jakiego powodu, ale na pewno była to ambitna i agresywna postawa gospodarzy, którzy wywierali mocną presję i nie potrafiliśmy się z tego otrząsnąć przez dużą część meczu. To spowodowało, że mecz nie układał się po naszej myśli. Zremisowaliśmy, ale było to spotkanie ze wskazaniem na gospodarzy.
 
Jestem w stanie wyróżnić indywidualnie moich piłkarzy. Dobrze zagrał Javier Hyjek, był odważny i podejnował dobre decyzje. Zawodnicy, którzy zagrali 90 minut z Motorem Lublin, a to było w niedzielę, wyglądali gorzej fizycznie, nie byli w pełnej dyspozycji. Tak to wyglądało, więc na murawie podejmowali gorsze decyzje. A przez to cierpieliśmy zespołowo.
 
Myślę, że ani taktycznie, ani na boisku zespół GKS-u mnie nie zaskoczył. Wiedziałem, że to zdeterminowany, agresywny zespół, znam trenera Rachwała, wiem, jaki był na boisku i myślę, że to zaszczepił swojemu zespołowi. My się jednak obroniliśmy, zremisowaliśmy, ale mimo to nie jestem zadowolony.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław