Wydarzenia

Kup bilet na mecz z Lechem Poznań

2016-07-05 10:00:00
W piątek, 15 lipca zawodnicy Śląska zainaugurują rozgrywki Ekstraklasy. W ramach 1. kolejki WKS zmierzy się z Lechem Poznań. Zachęcamy do zakupu biletów już teraz.
Przypominamy również o możliwości nabyciu karnetów na sezon 2016/2017 w korzystnej cenie. Dodatkowo mecz z Lechem zobaczycie za darmo! Wszystkie szczegóły znajdą Państwo TUTAJ.

Bilety na mecz z Lechem Poznań są naliczane według I kategorii cenowej. Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 26 zł (normalny), 21 zł (ulgowy) i 18 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 42/34/30 zł, a na C Premium 47/38/33 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł. Szczegóły: 

UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.
W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł! 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.

Przypominamy o zmianach w systemie sprzedaży biletów na mecze ligowe WKS-u, jakie wprowadziliśmy w sezonie 2015/16. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.
 

Sprzedaż on-line dla wszystkich:

 
  • Możesz kupować bilety bez Karty Kibica
  • Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
  • Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
  • Samodzielnie drukujesz bilet
  • W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 

Bilet uczniowski:

Od teraz ulgę uczniowską rozszerzamy na starszą młodzież szkolną. 30% zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Wrocław otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).


Sektor rodzinny:Mecz z Lechem będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 26 zł (ulgowy 21 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski w cenie 18 zł). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.
 
Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl
 
Spotkanie 1. kolejki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań odbędzie się w piątek, 15 lipca, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław. Do zobaczenia na stadionie!
 

Zobacz również