Wydarzenia

Kup bilety na Śląsk vs. Jagiellonia

2021-11-03 10:00:00
Szykują się kolejne wielkie emocje na Stadionie Wrocław! Drużyna Śląska zmierzy się z Jagiellonią w 14. kolejce PKO Ekstraklasy. WKS potrzebuje trzech punktów, a piłkarze potrzebują Waszego wsparcia! Kibicuj z trybun, bo #ToJestTwójKlub!
Zespół trenera Jacka Magiery w ostatnim domowym meczu uległ Rakowowi Częstochowa 1:2, ponosząc dopiero pierwszą w sezonie (a drugą w 2021 roku) porażkę na Stadionie Wrocław. Po dwóch meczach wyjazdowych - z Wisłą Kraków i Bruk-Bet Termaliką Nieciecza - Trójkolorowi będą chcieli zgarnąć komplet punktów w swoim domu. Rywalem będzie Jagiellonia Białystok, dwukrotny wicemistrz Polski i dziewiąty zespół poprzedniego sezonu.Bilety na mecz można kupować tradycyjnie - za pośrednictwem systemu on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl - w punktach stacjonarnych (lista poniżej) oraz w kasach przy ul. Oporowskiej 62. Sprzedaż z przestrzeganiem wszelkich środków ostrożności, ograniczających ryzyko transmisji wirusa, odbywać się będzie w dni robocze (poniedziałek-piątek), w godz. 10-17. Kolekcjonerzy biletów mogą wówczas nabyć wejściówki ze specjalnym, nowym wzorem. Przypominamy, że bilety kupowane on-line są tańsze od tych w punktach stacjonarnych, a kasy na Oporowskiej 62 i przy Stadionie Wrocław będą nieczynne w dniu meczu!

CENNIKBILETY VIPSPRZEDAŻ STACJONARNA


Bilety można nabywać również w salonach Kolportera, gdzie jest prowadzona sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej bilety.slaskwroclaw.pl. Poniżej lista punktów, w których można w ten sposób kupić bilety:

1. Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.

2. Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.

3. Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.

4. Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.

5. Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

6. Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.

7. Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.

8. Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

9. Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, w soboty w godz. 10-13. 

10. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.

11. Centrum Handlowe Marino, Salon Canal+, ul. Paprotna 7, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

12. Kasy biletowe przy ul. Oporowskiej 62, czynne od 2 października, w godz. 10-17 (bez sobót i niedziel).PARKING

Przypominamy zasadach parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Stadionu Wrocław część parkingu i nim zarządza. Zasady dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty został nowy, ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- zmianie uległa forma opłat za bilet - są one uiszczane po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Płatność może zostać zrealizowana wyłącznie kartą płatniczą!

Cennik opłat i strefy parkowania na mapce poniżej:
Uwaga! Bilet do strefy VIP oraz bilet na trybunę A NIE UPRAWNIA do darmowego parkowania na obiekcie. Bilet należy zakupić po zaparkowaniu w parkometrze (gotówka lub karta). W przypadku zainteresowania zakupem karnetów parkingowych na cały sezon, gwarantujących dostępność miejsca, prośba o kontakt na adres parkingwroclaw@vectorsoft.pl.Zapraszamy na trybuny i do głośnego dopingu! Napiszmy razem nowy rozdział w historii wrocławskiego klubu. Zachęcamy do zakupu koszulek meczowych Śląska Wrocław - domowej i wyjazdowej - KUP TERAZ!

Mecz Śląsk Wrocław vs. Jagiellonia Białystok w piątek, 5 listopada, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław.

W razie pytań lub problemów z kupnem biletów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godziny pracy: 9-17): 
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
E-mail: kasy@slaskwroclaw.pl

Wszystkich kibiców zapraszamy do zapoznania się z dostosowanym do czasów pandemii REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław