Wydarzenia

Kup bilety na #ŚLĄWPŁ od piłkarzy Śląska!

2023-05-10 14:10:00
Nie macie biletów na mecz Śląska Wrocław z Wisłą Płock? A może posiadacie już wejściówki na najbliższe ligowe spotkanie WKS-u, ale chcecie spotkać się z naszymi piłkarzami? Już w czwartek Michał Szromnik, Martin Konczkowski i Patryk Janasik odwiedzą kasy przy ul. Oporowskiej, gdzie kupicie od nich bilety, przybijecie piątkę i zrobicie sobie wspólne zdjęcie. Zapraszamy już od godz. 17:00.
Sobotni mecz z Wisłą Płock to najważniejsze starcie tego sezonu. Na wrocławskiej Tarczyński Arenie zmierzą się dwa zespoły, które do samego końca sezonu 2022/2023 będą walczyć o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Zwycięstwo z drużyną Pavola Staňo przedłuży nadzieje Śląska na pozostanie w elicie i sprawi, że ostatnie ligowe tygodnie będą niezwykle emocjonujące.


BILETY NA ŚLĄSK - WISŁA

 
Podczas ostatniego domowego meczu z Radomiakiem kibice Śląska Wrocław zaprezentowali się ze znakomitej strony. Fantastyczny doping przez pełne 90 minut, wiara do końcowego gwizdka i mnóstwo słów wsparcia – fani WKS-u byli dwunastym zawodnikiem zespołu. Wierzymy, że w najbliższą sobotę wspólnie wygramy z Wisłą Płock.
 
W czwartek, 11 maja, o godz. 17:00 w kasach biletowych przy ul. Oporowskiej pojawią się Michał Szromnik, Martin Konczkowski i Patryk Janasik. Nasi piłkarze nie tylko sprzedadzą Wam wejściówki na mecz z Wisłą Płock, ale również chętnie przybiją piątkę i zapozują do wspólnego zdjęcia. 
 
Zapraszamy wszystkich kibiców w godzinach 17-17:45! Przed nami najważniejsze spotkanie tego sezonu i nie mamy wątpliwości, że razem wygramy z Wisłą Płock.
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław