Wydarzenia

Lasocki: Każdy ma szansę

2020-07-30 15:00:00
Mecz Śląska Wrocław U15 z Wisłą Kraków obserwował z trybun selekcjoner kadry U15 - Rafał Lasocki. Szkoleniowiec reprezentacji Polski podzielił się swoimi wrażeniami na temat meczu i gry Trójkolorowych.
Rafał Lasocki: Przede wszystkim oglądałem spotkanie Śląska Wrocław z Wisłą Kraków pod kątem szkoleniowym. Przyjechałem obejrzeć zawodników, którzy mogą mieć szansę na otrzymanie powołania na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat 15. Mam swoje obserwacje. Podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami i uwagami z trenerem Bartoszem Siemińskim, który również przekazał mi swoje odczucia i spostrzeżenia. Na tej podstawie, po krótkiej analizie podejmiemy decyzję, których chłopców będziemy dalej obserwować.

Widać było, że niektórzy z chłopców, mimo że są z rocznika 2006, to grają w zespołach z wyższej kategorii wiekowej. Na moją prośbę wystąpili w tym spotkaniu i można było zauważyć, że niektórzy nie znali się tak dobrze i nie byli aż tak zgrani, jak drużyna przeciwna. 

Każdy z chłopców ma szansę pojechać na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski. Nie chcę rzucać żadnych nazwisk. Niech się starają, niech walczą i niech próbują.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. PZPN / Łączy nas piłka

Zobacz również