Wydarzenia

Łukasz Bejger najlepszym młodzieżowcem w listopadzie!

2023-12-04 12:05:00
Łukasz Bejger dwa razy z rzędu był nominowany do nagrody najleszego młodzieżowca PKO BP Ekstraklasy. Za październik niestety ,,Bejgi" nie dostał wyróżnienia, natomiast listopad należał do niego.
Stoper Śląska Wrocław w listopadzie zachował dwa razy czyste konto (w wygranych meczach wyjazdowych z Cracovią i Radomiakiem) i był kluczowy w defensywie "Trójkolorowych". Jego występy na boiskach PKO BP Ekstraklasy poskutkowały też powołaniem do reprezentacji Polski do lat 21.

Nasz młodzieżowiec wykazał się przede wszystkim w Krakowie, gdzie wielokrotnie ratował zespół z opresji i ofiarną interwencją wybił futbolówkę z linii bramkowej, dzięki czemu mogliśmy cieszyć się z trzech punktów. 21-latek ma jednak świadomość, że wpływ na jego dobrą dyspozycję mają również koledzy z zespołu. 

- Cieszy mnie to, że wzajemnie pomagamy sobie na boisku. Głównie z Aleksem Petkovem. Również mega dobrą robotę robi Alek Paluszek, kiedy wchodzi do nas do trójki, czy czwórki i ja przechodzę na lewą obronę. Zawsze nam wtedy pomaga — powiedział Bejger po wygranym spotkaniu z Cracovią. 

Odpowiednia współpraca, sumienność, dokładność i ciężka praca — oto recepta na sukces. Bejger we wszystkich wymienionych aspektach stanął na wysokości zadania i zasłużenie odebrał nagrodę dla najlepszego młodzieżowca listopada. 
 
Gratulacje, Łukasz!
Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław