Wydarzenia

Małgorzata Korda: To nie był nasz dzień | Piłka Kobiet

2022-08-28 06:00:00
Śląsk Wrocław pokonał Sportis Bydgoszcz 3:2 w meczu 3. kolejki Ekstraligi Kobiet. - Nie grałyśmy za dobrze, ale takie zwycięstwo jest z pewnością bardzo ważne. To zdecydowanie nie był nasz dzień - skomentowała mecz kapitan wrocławskiego zespołu, Małgorzata Korda.
Małgorzata Korda: Myślę, że jak Asia Wróblewska wróci do gry, to nie będzie "walki" o rzuty wolne. Zresztą - nieważne, kto wykonuje wolne, najważniejsze, żeby piłka wpadała do bramki. Czy będę to ja, czy Wróbel - liczy się tylko to, by piłka znalazła się w siatce.

Trochę na własne życzenie komplikowałyśmy sobie życie. Nie grałyśmy za dobrze, ale takie zwycięstwo jest z pewnością bardzo ważne. To zdecydowanie nie był nasz dzień, nie wychodziło nam wiele rzeczy, a i tak byłyśmy w stanie wygrać. Liczy się tylko zwycięstwo.

Przerwa reprezentacyjna to na pewno dobra okazja, by popracować nad swoimi błędami. Jako drużyna wykorzystamy ten czas, by poszukać sposobów na zniwelowanie problemów i zrobimy wszystko, by nie powielać ich w kolejnych spotkaniach.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław