Wydarzenia

Marcelina Buś: Gol podciął nam skrzydła | Piłka Kobiet

2023-08-27 15:00:00
Piłkarki Śląska Wrocław przegrały w Łęcznej z Górnikiem 1:5 w meczu 2. kolejki Orlen Ekstraligi. Jedynego gola dla WKS-u strzeliła Marcelina Buś, która tak skomentowała piątkowe spotkanie.
Marcelina Buś: Wiadomo, chciałyśmy w Łęcznej powalczyć o zwycięstwo. To nie tak miało być. Straciłyśmy bramkę w dziewiątej sekundzie meczu i to podcięło nam skrzydła. Uważam, że nasza postawa w drugiej połowie, gdzie byłyśmy bardziej agresywne, bardziej zdeterminowane i nastawione na strzelenie bramki, przyniosła skutki. Stworzyłyśmy sobie więcej okazji. Teraz wyciągniemy wnioski, żeby na następny mecz wyjść bardziej zdeterminowane.

W przerwie porozmawiałyśmy na poważnie, co się wydarzyło, trener też powiedział, co sądzi o naszej postawie. Mam nadzieję, że to ostatni raz, kiedy będziemy musiały dopiero w przerwie się motywować i na kolejne mecze wyjdziemy od pierwszej minuty tak, jak w Łęcznej po przerwie.
 
Kolejne spotkanie nie będzie łatwe. Mecz z Pogonią Szczecin to zawsze wyzwanie, to niewygodny rywal dla nas. Na szczęście gramy u siebie i zrobimy wszystko, żeby zdobyć pierwsze trzy punkty w sezonie. Zapraszamy wszystkich na mecz, potrzebujemy Waszego wsparcia!
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław